הדרך הנכונה לליבו של הלקוח - מוצרים לפרסום מכירות

מוצרי פרסום הם מוצרים הניתנים לקהל או לצרכן במטרה לקדם ולפרסם חברה מסוימת. אין דרך יותר טובה ויעילה מפירסום חברה, דרך מוצרים שימושיים. המון פעמים קרה שנתקלנו בים בשימשיות ועליהם לוגו של חברה מסוימת, או מצית ועליה לוגו של חנות, אלו נקראים מוצרי פרסום. מוצרים שמטרתם היא לא אחרת מלהיות שימושיים לצרכן, שאמור להסתכל על הלוגו שנמצא על המוצר, להיזכר בו ואף לרכוש מוצרים שונים של החברה.

 

בדרך כלל כשמחלקים מוצרי פרסום ללקוחות, או סתם לקהל הרחב, ובמיוחד כשמדובר בדברים שמישים. הפרסום בדרך הזאת עובד טוב יותר. המון אנשים יעריכו חברה מסוימת שתחלק מוצרי פרסום. החברה מרוויחה מכך המון. היא משקיעה במוצרים שהם זולים יחסית, אבל מאוד שימושיים ותמיד נזדקק להם. אנחנו נהנים מהמוצר שחולק בחינם, והמודעות שלנו לגבי החברה צומחת, והחברה מרגישה בכך ברווחים שנוצרים בגלל מוצרי פרסום.

 

מוצרי פרסום יכולים להגיע בהמון סוגים שונים, בווריאציות שונות. זה יכול בקיץ על שימשיות, כדורי גומי, מיטות מתנפחות, גלגלי ים וכו'. מוצרי פרסום יכולים גם להגיע לספורט, תיקים, חולצות, בקבוקי שתייה מיוחדים. בפיקניקים של משפחות, צידניות, סט קפה וכו'. ניתן לקחת המון מוצרים להדביק עליהם לוגו או ציור, ולהפוך אותם ממוצרים רגילים למוצרים רווחים- מוצרי פרסום. רצוי ומומלץ להתאים את מוצרי הפרסום לעונה או לזמן בה הם מחולקים לציבור. שזה גם חלק מדרך שיווקית נכונה. מוצרי פרסום צריכים להיות זמינים לקהל ורצוי לתזמן נכון את זמן האספקה. מתי להכין את המוצרים כדי שיהיו מוכנים לעונה מסוימת, חשובה גם הכמות אותה אנו רוצים לחלק.

לקוחות פוטנציאלים מתרשמים מהמתנות ומהנתינה שלהם ובנוסף מהמוצרים שמשמשים אותם גם אם לא הרבה לפחות מידי פעם. בדרך כלל בקיץ מוצרי פרסום יכולים להינתן יותר וגם לשמש יותר.

חברת אוואנגרד מתמחה בייצור ועיצוב מקורי וישראלי של מבחר מוצרי קד"מ, מכירות ופרסום. אתם מוזמנים לבקר באתר אוואנגרד לקבלת פרטים נוספים.