קידום בגוגל

מעוניינים בפרסום מקיף באינטרנט אשר יכוון בדיוק לקהל היעד שלכם? חושבים לבצע את הפרסום ללא כל ידע מקדים, תוך מתן הרשות לטפל במלאכה לחברה מקצועית אשר הרימה עשרות עד מאות לקוחות ובעלי עסקים קטנים ובינוניים ברחבי הארץ והפכה אותם לאימפריות כלכליות של ממש? במאמר זה תלמדו כיצד להגיע לחברה המוצלחת, המומלצת והממולחת ביותר בשוק הפרסום: החברה תבצע עבורכם פרסום בגוגל ללא כל צל של ספק: כל הקהלים שצריכים לשמוע עליכם ישמעו עליכם בכל ערוץ אינטרנט: מרכזי וזוטר כאחד.

יתרון פרסומי על המתחרים: בטחון, צניעות או בטחון מוצנע, ומענה על צרכי הלקוח לפי התנהלותו

האם גם אתה מבעלי המלאכה או המומחים אשר נחבאים אל הכלים? גם אתה חושב שצניעות וענווה יוסיפו ליוקרה שלך? תלוי מאלו טעמים. במידה והנך בטוח במוצר שלך אך מנהל את העסק בצניעות בשל אופייך הבסיסי, ניתן לייצר יתרון פרסומי, ולשם כך חברת פרסום בגוגל קיימת בשבילך: ליטול את מכרה הזהב החבוי בך ולהפיצו לעולם.

לעומת זאת, ישנם לא מעט תחומים שאינם אזוטריים בהם ישנה תחרות על ביקושים: הייטק, מוסיקה, הנדסה ועוד. בתחומים אלו רבים מהלקוחות של חברת פרסום בגוגל אינם מביעים צניעות כי אם בטחון מוצנע: כלפי חוץ הם מתנהנגים בצניעות בשל החשש שמא אדם או חברה הנחשבים לכרישים בתחום לא יראו בעיין יפה התנהגות אחרת שלהם: "צריך לגרום להם להרגיש טוב", חושב הלקוח מסוג זה. ללקוחות כאלו אין לחברת פרסום כל דרך לסייע למעט התזכורת למשפט הבא של נלסון מנדלה ז"ל, מנהיג דרום אפריקה לשעבר: "אנחנו שואלים את עצמנו, איזו זכות יש לי להיות מבריק, יפהפה, מוכשר ואהוב? ...אין שום דבר נאור בצמצום האישיות שלנו כדי שאחרים לא ירגישו חסרי ביטחון".

במילים אחרות – הסתגרות בעולמך הצר, בטענה שמומחה גדול ממך יפרסם יותר, וירוויח יותר עבודה ממך אינה הייעוד שלך כבן אנוש בעולם, לפי תפיסתו של מנדלה: כפי שמדינה היא גוף כלכלי שהפרטים צריכים לשאוף לעזור ולתרום לו, כך גם העולם, והסתגרות ללא פרסום בגוגל לא תתרום דבר לכדור הארץ מצדך.

דרכי פעולה פרסומיות: יש לקרוא היטב את הפסקאות שלעיל בטרם תעברו לפסקה זו

הפסקאות הקודמות נועדו לאפשר לכל סוגי בעלי העסקים, ובייחוד אלו הסובלים מביטחון מוצנע במסווה של צניעות להבין כיצד עליהם להתנהל על מנת ששירות פרסום בגוגל אכן יוכל לעזור ולמנף אותם. בשלב זה נלמד מהן דרכי הפרסום האפשריות באינטרנט: פרסום ממומן ברשתות חברתיות יאפשר לך להגיע לגולשים ברשתות מובילות אלו מבלי שצירפת אותם בתור חברי עט בשלבים מקדימים. כמו כן, ניתןל להכין מודעה מקוונת הנקראת בלעז BANNER. מודעה זו יכולה להיות מוצבת בסרטונים ברשת האינטרנט. דרך פעולה נוספת היא פרסום באמצעות עלון מכוון: דף קופץ אשר מוצב באתרי אינטרנט, או BANNER  המוצב אף הוא בדפי אינטרנט שונים.


 

 

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל הוא אחד הכלים הפופולאריים ביותר כיום על מנת לפרסם חברה, מוצר, שירות או כל דבר אחר שעולה בדעתכם. לפני עשרים שנה לערך, אופציית הפרסום היתה מוגבלת למדי. היה אפשר לפרסם על גבי העיתונים, לפרסם בשלטי חוצות, לפרסם ברדיו או בטלוויזיה ואפילו לפרסם מפה לאוזן. היום בזכות האינטרנט, עולם הפרסום עבר מהפכה של ממש מפני שהיום פרסום בגוגל הפך להיות כמעט הכלי היחיד המועדף על כל אחד על מנת לפרסם את עצמו. הנה כמה יתרונות של פרסום בגוגל לעומת הפרסום המסורתי שאנו מכירים.

יתרון ראשון והבולט ביותר הוא החשיפה. בישראל כיום יש למעלה מחמישה מיליון גולשים ובעולם כמה מאות מיליונים של גולשים, כך שאתם חושפים את עצמכם בקלות ללקוחות פוטנציאליים או למתעניינים רבים מכפי שהייתם יכולים לדמיין ולא רק בארץ, אלא אף בכל העולם. אפשר לבצע פרסום בגוגל שהוא גם ממוקד יותר ורלוונטי למה שאתם רוצים לפרסם. כך למשל, אתם יכולים לצמצם את הפרסום שלכם למאפיינים של מיקומים גיאוגרפיים, טווח גילאים שתרצו לחשוף אותו לפרסומת, מצב אישי של האנשים וכן הלאה. כך תוכלו להנות מפרסום ממוקד שיכול להועיל הרבה יותר.

יתרון נוסף שיש לביצוע של פרסום בגוגל הוא שבהרבה מקרים הוא יכול לא לעלות לכם אגורה. הפרסום המסורתי עולה די הרבה כסף, אם זה פרסומת מצולמת, פרסומת לרדיו וגם פרסומת בעיתון עולה לא מעט כסף ומוגבלת במילים. באינטרנט תוכלו למצוא עשרות פלטפורמות שונות ומגוונות בהן תוכלו לפרסם חינם אין כסף.

עוד יתרון הוא שזה נורא קל ונוח לעשות פרסום בגוגל. הפלטפורמות הקיימות כיום ברשת רובן מאד נגישות וקלות לתפעול, כמו לדוגמה פלטפורמות להקמת אתרים חינמיים. זה נוח גם בגלל שאתם לא חייבים לצאת מהבית כדי לפרסם את עצמכם. הכל נעשה דרך המחשב ולכן זה לא דורש מכם להתאמץ יותר מלשבת כמה שעות למול המחשב שלכם.

פרסום בגוגל הוא פתרון נפלא ואידיאלי לכל מי שרוצה לפרסם את עצמו, לשווק מוצר חדש, להרחיב את קהל הלקוחות והמתעניינים בחברתכם וכן הלאה. הפעילו את המחשב שלכם והתחילו לפרסם את עצמכם עוד היום.

מעוניינים במידע נוסף? מלאו טופס:
שם:
טלפון:
דוא"ל:
כתובת:
הערות: