קידום אתרים

 

חברת Wise Advertise מספקת שירות של קידום אתרים, שהוא מהווה חלק הכרחי ובלתי נפרד מבנייה, תפעול וייעול אתר אינטרנט. כיום מרבית הגולשים באינטרנט, הן בארץ והן בעולם, מאתרים את האתרים הרצויים להם באמצעות מנועי חיפוש כגון גוגל, MSN ו- Yahoo. רובם מוצאים את מבוקשם כבר בעמוד התוצאות הראשון, והנתונים מראים כי אתרים שממוקמים בעמוד 3 ואילך נצפים רק לעיתים רחוקות בלבד. על כן התחום הזה של קידום אתרים הוא נחוץ וחשוב כדי למקסם את הכניסות לאתר ולהרוויח עוד לקוחות.

מאחר והחשיבות של קידום אתרים היא כה רבה, עדיף לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בתחום, כמו חברת Wise Advertise, שתדע לקדם את האתר שלכם למיקומים הגבוהים ביותר במנועי החיפוש, על סמך הניסיון, המיומנות והידע העצום בתחום.

ישנם שלושה סוגים של קידום אתרים: האחד, קידום אתרים בשלבי התכנון של האתר. חברת Wise Advertise מסייעת לכם לבנות את האתר שלכם עם הנחיות ברורות לגבי התוכן המתאים שיופיע בו ותוך דגש על ביצוע אפקטיבי על מנת לקדם את האתר על הצד הטוב ביותר, כבר מעלייתו לאוויר.

השני, קידום אתרים כתוצאה מתפוקת אתר לא מיטבית. האינטרנט משתנה מדי יום, והאתר שלכם, שהוא מצליח ומבוקש כיום, יכול להיות בלתי רלוונטי מחר. 

לכן אנו ב- Wise Advertise, שמים עבורכם את האצבע על הדופק ועוזרים להעלות את האתר שלכם לראש תוצאות החיפוש בעזרת פתרון בעיות של תוכן, מיקוד ועוד.

השלישי, קידום אתרים במקרה של שינויים שונים באתר. קיימת נטייה לשנות ולחדש בחברות וכתוצאה מכך, גם אתר האינטרנט עובר שינויים, אך השינויים הללו אינם תמיד מתאימים עצמם לתוצאות החיפוש והתוצאה האפשרית היא איבוד של גולשים ולקוחות. גם כאן חברת Wise Advertise נכנסת לתמונה ועוזרת לכם לחדש ולהשאר מעודכנים.

 

 

קידום אתרים

קידום אתרים הוא האופן שבו ננסה לגרום לכמה שיותר אנשים להגיע לאתר שלנו. בדרך כלל כאשר אומרים קידום אתרים הכוונה היא לקידומם על ידי האינטרנט עצמו, ועוד יותר – לרוב על ידי גוגל והעלאת האתר כמה שיותר גבוה ברשימת התוצאות של גוגל.

קידום אתרים הוא הנסיון להביא לכך שהאתר שאתה מקדם יצוץ כמה שיותר גבוה ברשימת החיפוש של גוגל כאשר יקישו מילות חיפוש מסויימות, לדוגמא – קידום אתרים מוצלח יביא לכך שכתיבת מילת חיפוש שאותה תקדם בגוגל תעלה את האתר שאתה מקדם ראשון. למשל – אם תחפשו את המילה "מסיבה", התוצאה הראשונה שתקפוץ לכם בגוגל היא של אתר המתמחה באטרקציות וציוד למסיבות, קרוב אליו תמצאו את אתר "ויקיפדיה" ועוד.

חשוב להבחין בין קידום אתרים לבין פרסומות באתרי החיפוש השונים, או בין קידום אתרים לבין תוצאות ממומנות באותם אתרים, מה שנקרא PPC –  PAY PER CLICK , שהוא שונה ואינו קידום אתרים. אתרי החיפוש השונים, אשר מודעים לחשיבות סדר ההופעה של האתרים בחיפוש, מאפשרים לכל אתר לשלם סכום מסויים בכדי שהאתר שלו יופיע בתחילת, התוצאות. אותם האתרים משלמים למנוע החיפוש סכום מסויים על כל לחיצה על הקישור שלהם, ומפה מגיע השם PAY PER CLICK – שלם לפי לחיצה.

קידום אתרים רוכב על ההבנה שהתגבשה בשנים האחרונות כי מי שלא נמצא באינטרנט "לא קיים", ויחד עם העלייה הדרמטית בכוחם של מנועי החיפוש ככלי לניווט באינטרנט, אנו רואים פריחה בתחום קידום אתרים, כיום יש הבנה מאד ברורה כי ככל שהעסק שלך נמצא גבוה יותר ברשימת התוצאות של גוגל, למשל, כך תגיע למספר גבוה יותר של לקוחות, וחשוב מכך, אלו לקוחות שמיוזמתם חיפשו את מה שאתה מספק, ולכן הם יותר נכונים לקנייה, ובדיוק עקב כך התפתח לו תחום של קידום אתרים

 

מעוניינים במידע נוסף? מלאו טופס:
שם:
טלפון:
דוא"ל:
כתובת:
הערות: