web it  - המומחים לשיווק ופרסום ברשת האינטרנט
web it הינה אחת מהחברות הוותיקות בישראל המתמחות בשיווק ופרסום באינטרנט. כיום מייעצת Web-It למספר רב של גופים בכל הקשור למדיום האינטרנט.
המוטו שלנו: צועדים איתכם יד ביד עד להצלחה שלכם שהיא למעשה ההצלחה שלנו.

 
מגוןן השירותים אותו אנו מעניקים הינו רחב ביותר וכולל:
1. שיווק באינטרנט
2. פרסום בגוגל
3. קורס שיווק באינטרנט
4. נוכחות ופרסום בפייסבוק
5. קידום אורגני – SEO
6. ניתוח תנועות גולשים באתר
7. בלוגים ורשתות חברתיות
8. News Letter – הקמה וניהול
9. אפיון אתרים
 נשמח להציע לכם ממגוון השירותים אותם אנו מעניקים ללקוחתנו.
אנו  ב- Web-It מתמחים  בפעילות שיווקית, פרסומית וקידום אתר האינטרנט של חברתכם.
כמקצוענים בתחום אנו מחויבים להוביל אתכם עד להצלחה כלכלית ועסקית.


שיווק באינטרנט זה עניין למקצוענים

מה זה שיווק באינטרט ?שיווק באינטרנט מאגד בתוכו מגוון רחב מאוד של מקצועות, ונחשב לתחום החם ביותר של עולם השיווק. שיווק באינטרנט הינו מנוע הצמיחה של עסקים קטנים כגדולים. וכיום אי אפשר להתעלם מנוכחותו.


מטרות השיווק באינטרנט

מטרות השיווק באינטרנט הינן מגוונות כאשר המטרה העליונה הינה שיפור הבולטות של האתר האינטרנט שלכם ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות.
המטרה השנייה בחשיבותה  הינה הבאת גולשים  כאשר איש השיווק באינטרנט חייב להיות יצירתי ולהפעיל טכניקות יעילות להגדלת מספר המבקרים באתר. מכיוון שלכל אתר צרכים ורצונות של קהלים שונים, על איש השיווק לפתח כלים לשמירה על קשר עם לקוחות וצרכנים פוטנציאלים.
המטרה השלישית של איש השיווק הינה ניתוח הידע למידע זמין שיתורגם בסופו של דבר למינוף כספי לבעלי האתר, לדוגמא: עליו לדעת מי הם הגולשים באתר, עליו לבצע ניתוח / פילוח מהיכן מגיעים הגולשים לבצע ROI , לבדוק מהיכן בורח הגולש ועוד.


פעילות איש השיווק באינטרנט

    פרסום בגוגל -  הקמה וליווי של קמפיינים שיווקים -  Ad wards.
    בלוגים ורשתות חברתיות – הקמת בלוג עצמאי WordPress. קיום נוכחות, ניהול קבוצות ואיסוף עוקבים ב- Facebook Twitter YouTube ועוד.
    ניתוח תנועות הגולשים לאתר – זאת בהתאם למילות החיפוש הרלוונטיות.
    ניתוח תנועות הגולשים לאתר והקמת מערך סטטיסטי.
    קידום אורגני  Seo – Search engine optimization – הבאת האתר למיקומים ראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל
    איתור שותפים פוטנציאלים להגברת התנועה לאתרכם.
    ליווי ופעילות של קידום מכירות דרך פורומים – "טוק בקים"


אנו  ב- Web-It מתמחים בכלל פעילות  של שיווק, פרסום וקידום אתר האינטרנט של חברתכם. כמקצוענים בתחום אנו מחוייבים להוביל אתכם עד להצלחה כלכלית ועסקית.


 "גם אני רוצה להופיע ב- Google עוד היום"
לקביעת פגישת נא מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם...
 

 שיווק באינטרנט 

שיווק באינטרנט, הינו תחום מאוד צעיר אך בעל תאוצה גבוהה. הרבה מומחים באינטרנט, מחפשים כללים חדשים ואפשרויות חדשות של קידום. שיווק באינטרנט הולך יחד עם קידום אתרים. אתר טוב, חייב להיות אתר שיווקי לא רק שיהיה מעוצב יפה מבחינה גרפית, אלא שיגרום למכירות לעסק.  תחום שיווק באינטרנט הינו תחום רחב, והרבה אנשים טרודים הרבה שעות סביב קידום, ושיווק באינטרנט. המטרה של שיווק באינטרנט הא ברורה, לגרום לאתר לחשיפה גדולה לגולשים, ולקדם את האתרים למקומות הראשונים בגוגל.  יש לבצע בשלב הראשון של השיווק באינטרנט, מחקר על המתחרים בשוק, מי קהל היעד ומהם היעדים שאנו מעוניינים להגיע אליהם? יש לחשב את תקציב הפרסום ולהגיע למטרות מציאותיות.

כל העסקים היום משתמשים עם שיווק באינטרנט

אין עסק היום, שאינו משתמש עם שיווק באינטרנט , על מנת לקדם את עסקיו. העידן של אינטרנט, גרם להרבה עסקים לגלות את הפוטנציאל האדיר של השיווק באינטרנט ולנצל אותו נכונה, לקידום אתרים וכמובן הגדלת רווחים.  השיווק או הפרסום באינטרנט, הוא הרבה יותר זול מאשר פרסום בכל דרך מסורתית שהכרנו עד שהחל עידן האינטרנט. השיווק באינטרנט יכול להיות הרבה יותר יעיל באמצעות כתיבת תוכן שיווקי לאתרים. התוכן, חייב להיות קליט ובעל מסר מובן, כך שיגרום למכירה. השיווק באינטרנט, עוזר להרבה בעלי עסקים להגדיר את קהל היעד  ולמצג את האתר בצורה שהגולשים יפנו אליו.

שיווק באינטרנט – עסק העובד בלי הפסקה

השיווק באינטרנט, כולל גם חנויות מקוונות שניתן לרכוש מוצרים מהן באמצעות כרטיסי אשראי. זוהי דרך גם מעולה לשיווק באינטרנט, העסק שלך פשוט עובד בלי הפסקה, גם כשאתה יושן.. על מנת להגיע לשיווק מעולה באינטרנט, יש לבצע זאת בדרך מקצועית באמצעות חברות לקידום אתרים שיעבדו ויעשו כל שביכולתם, על מנת שהאתר שלכם יגיע בראש הרשימה של גוגל וייחשף כמה שיותר לקהל לקוחות פוטנציאלי. כל בעל עסק, יקבל דו"ח חודשי שמראה על קידום האתר לו ואף כמה גולשים נכנסו לאתר ומהי רמת הקידום של אותו האתר בכל חודש. חברת קידום אתרים, תייעץ לכל בעל עסק מה הקידום הכי טוב עבורו מבחינת אופי העסק וצרכיו האישיים ל בעל העסק או החברה.

מעוניינים במידע נוסף? מלאו טופס:
שם:
טלפון:
דוא"ל:
כתובת:
הערות: